Punkt Wczesnej Interwencji – już działamy

Pomimo, że zagrożenie epidemiologiczne jeszcze nie do końca minęło, wszyscy chyba oddychamy z ulgą, wiedząc że wiele spraw wraca do stanu „względnej” normalności. Tak jest również w przypadku „Punktu Wczesnej Interwencji” – działalności, która od lat towarzyszy naszemu Stowarzyszeniu.
Mamy świadomość, jak ważne jest profesjonalne wsparcie w rozwoju dzieciaków do 3-go roku życia, dlatego też w ramach realizowanego zadania staramy się o zapewnienie dostępu do szeregu wykwalifikowanych Specjalistów, którzy swoją wiedza i doświadczeniem wspomagają Rodziców.

Działania te możliwe są dzięki środkom finansowym przekazanym przez Starostwo Powiatowego w Iławie, Gminę Miejską Iława oraz Samorząd Województwa Warmińsko – Mazurskiego – bez tego, że tak powiemy – ani rusz.

Pochwalimy się, że sporo takich słodziaków jak ze zdjęć poniżej „przewinęło się” u Nas, z czego jesteśmy ogromnie dumni. Niestety, wciąż i wciąż musimy zadowolić się zdjęciami z okresu „przed – koronowego”… Z troski o maluchy ograniczona jest ilość osób w pomieszczeniu, nie biegamy więc aparatem podczas zajęć.

Dodajmy na koniec, że najbliższe spotkanie już w sobotę. Choć nie ukrywamy, że z wolnymi miejscami na nasze zajęcia jest raczej krucho – nie zaszkodzi się dowiedzieć – zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu – 503 315 254


      

Autor: Jarek Szramka