hullo rehabilitacyjnie, terapeutycznie, sensorycznie…

Słyszeliście już o tym miejscu? hullo to nie tylko świetna zabawa i wiele atrakcji, ale także szeroka oferta usług terapeutycznych i rehabilitacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, wspieranych przez wysokiej ranki specjalistów: terapeutów, rehabilitantów oraz lekarzy.

Nasza sala sensoryczna wyposażona jest we wszystkie urządzenia i pomoce potrzebne do terapii integracji sensorycznej, która usprawniają i porządkują wrażenia zmysłowe, przyczyniają się do poprawy przetwarzania bodźców ze świata zewnętrznego, które docierają poprzez zmysły.

W sali znajduje się kabina sensoryczna oraz akcesoria do huśtania, kręcenia się, podciągania, wspinania czy unoszenia.

Do dyspozycji są również piłki do ćwiczeń całego ciała, trampoliny, drabinki, pełzaki, łóżko wodne, tor świetlny, drabinki oraz materace do rehabilitacji i wiele innych akcesoriów.

Pomocne w poprawie zdrowia są zajęcia z zakresu fizjoterapii, fizykoterapii oraz elektroterapii (prądy diadynamiczne, prądy interferencyjne, elektrostymulacja, prądy TENS, prądy galwaniczne i jonoforeza), światłolecznictwo (lampa SOLLUX, lampa BIOPTRON), krioterapia miejscowa ultradźwięków, pole magnetyczne o niskiej częstotliwości, lasera wysokoenergetycznego oraz terapia falą uderzeniową.


Nasze zaawansowane oprogramowanie VAST.REHAB, które jest znaczącym wsparciem dla osób potrzebujących usprawnienia.

Kinezjotaping oraz plastrowanie dynamiczne ma działanie przeciwbólowe i otwierające do kolejnych etapów terapii.

W naszej bogatej ofercie jest także hydroterapia, masaż leczniczy, relaksacyjny, kamieniami, zajęcia zdrowy kręgosłup i gimnastyka korekcyjna.

Wszystkie powyższe usługi oraz zajęcia dostępne są w hullo.

Więcej informacji uzyskacie wchodząc na www.hullo.pl
lub dzwoniąc pod numer – 512 909 172

Serdecznie zapraszamy!

Autor: Jarek Szramka