Letni piknik ZR-T
ZRT jak zwykle z przytupem wkracza w lato!
 
Wczorajszy piknik był uwieńczeniem jedenastu miesięcy ciężkiej pracy!
Kadra ja zwykle popisała się pomysłami na atrakcyjne spędzenie popołudnia, choć afrykański klimat ostatnich dni jest sporym wyzwaniem przy organizacji takich wydarzeń. Mimo wszystko imprezę oceniajmy na nieskromne 10/10 – przed nami lipiec, który jest dla ZRT miesiącem wolnym od zajęć i co tu dużo gadać, jak mawiał klasyk – to im się po prostu należy! 
 
 
Życzymy bezpiecznego i udanego wypoczynku – zarówno Beneficjentom jak i Pracownikom ZRT – wróćcie zdrowi i szczęśliwi, z nowymi siłami do pracy! 
 
Działanie współfinansowano ze środków Gminy Miejskiej Iława w ramach projektu „Wspieranie dzieci i młodzieży niepełnosprawnej w dążeniu do samodzielnego funkcjonowania”.
Należy także wspomnieć, że wydarzenie było również podsumowaniem realizacji pierwszego kwartału naszego projektu „Kompleksowa Rehabilitacja niepełnosprawnych dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych w Zespole Rehabilitacyjno – Terapeutycznym.”, który finansowany jest ze środków PFRON – Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
 

       

Autor: Jarek Szramka