ZR-T ma już 15 lat!
ZR-T ma już 15 lat! 
Piętnaście lat… tyle czasu! Sporo się przez ten czas zmieniło – dorosły nasze Dzieciaki, dorośliśmy i My Jesteśmy bogatsi o wiele doświadczeń, chwil lepszych i gorszych, daleka była nasza droga do miejsca w którym jesteśmy, ale powiedzmy nieskromnie – zaszliśmy daleko.
Przez piętnaście lat działalności swoim wsparciem objęliśmy około 300 Beneficjentów i Ich rodziny. Te liczby robią wrażenie.
Współpracowaliśmy (i współpracujemy) z wieloma Specjalistami, którzy wkładali w swoja pracę nie tylko doświadczenie i wiedzę, ale i serce. Tyle wspólnych wspomnień za nami, a (mamy nadzieję) jeszcze więcej przed nami.
Choć nie mieliśmy możliwości świętować 15-lecia z taką „pompą” jakbyśmy chcieli, postaraliśmy się jednak zaakcentować ten ważny dzień. Był tort, były podziękowania, była prezentacja dotychczasowych osiągnięć (pochwalimy się niebawem) i przegląd zdjęć (sporo tego). Grono osób, które powinno z nami świętować tego dnia powinno być jednak o wiele większe, dlatego wszystkim, którzy nie mogli tego dnia być z nami chcielibyśmy również serdecznie podziękować. Nasza społeczność jest ogromna i nie ważne czy ktoś był w niej od początku, na chwilę czy dopiero od niedawna. ZRT to nasz wspólny sukces – dziękujemy! 
Działalność Zespołu Rehabilitacyjno – Terapeutycznego finansowana jest ze środków PFRON w ramach projektu „„Kompleksowa rehabilitacja dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych w Zespole Rehabilitacyjno Terapeutycznym”.
 
Autor: Jarek Szramka